Naziv škole  OSNOVNA ŠKOLA „BRAĆA BOBETKO“ SISAK
Broj telefaksa 044/537-213
E-mail ured@os-braca-bobetko-sk.skole.hr
Web stranica http://www.os-braca-bobetko-sk.skole.hr
Ravnatelj škole Marica Radojčić, prof.

podaci o skoli.doc

Portal Upisi u srednju 2016./2017.

Koristimo prigodu kako bismo Vas izvijestili da je s radom započeo internet portal „Upisi u srednju 2016./2017.“. Portal kojji je u cijelosti posvećen tematici upisa u srednju školu, a namijenjen je osnovnoškolcima koji su pred upisom u srednju školu kao i njihovim roditeljima.

Cilj portala je na jednom mjestu objediniti sve korisne informacije o postupku upisa u srednju školu za narednu školsku godinu i učiniti ih dostupnim svim osmašima i njihovim roditeljima kako bi im olakšali i pojasnili postupak upisa.

U ovom trenutku portal „Upisi u srednju 2016. / 2017.“  je jedini i podacima najpotpuniji portal na hrvatskom web prostoru koji je u potpunosti posvećen toj tematici.

Također na raspolaganju Vam je i Facebook stranica portala „Školovanje u RH“ . Pridružite se i primajte sve vijesti vezane za upise direktno na Vaše računalo ili pametni telefon.

Na portalu možete pronaći potrebne pravilnike i ostale korisne dokumente, adresar svih srednjih škola u RH, online izračunati bodove za upis, pogledati pojašnjen postupak upisa, termine, linkove, forum i još mnogo toga što će Vam olakšati postupak upisa u srednju školu.

Sretno na upisima u srednju!

projekt Pet za net

Projekt Pet za net će se u našoj školi provoditi od listopada 2015. godine do srpnja 2016. godine.

Nositelj projekta je Udruga „Suradnici u učenju, a partneri su OŠ Dvor iz Dvora, OŠ Davorina Trstenjaka iz Hrvatske Kostajnice i OŠ "Braća Bobetko" iz Siska.

Projekt se bavi podizanjem razine svijesti učenika, učitelja, roditelja i opće javnosti o problemima vezanim za sigurnost djece na internetu, pružanjem mogućnosti učenicima, učiteljima i roditeljima za usvajanje znanja o odgovornom i sigurnom korištenju interneta, računala i mobilnih tehnologija te unapređenjem vještina učitelja kako bi u nastavnom procesu mogli primijeniti nove metodologije učenja usmjerenog na učenika.

Upisi u srednje škole

Upisi u 1. razred srednje škole u školskoj godini 2015./2016.

Poštovani roditelji i učenici 8. razreda,

ovdje možete pronaći sve dokumente MZOS vezane uz upis u 1. razred srednje škole u školskoj godini 2015./2016. kao i brošuru "Idemo u srednju".

U navedenim dokumentima nalaze se sve informacije vezane uz upise u 1. razred srednje škole.

Kalendar 2014./15.

Kalendar 2014-15.pdf

Sigurniji internet

Udruga "Suradnici u učenju" poziva sve učenike da se sudjelovanjem u izložbi multimedijskih učeničkih radova aktivno uključe u nacionalnu kampanju Sigurniji internet za djecu i mlade.

Državno natjecanje - osvojeno 2. mjesto u odbojci (m)!

Čestitamo našim

"srebrnim" dečkima